Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2017
tiskovka kvalifikace MS 2018

Schick je velká zbraň! Trapas, Němci český tým vůbec neřeší

Patrik Schick a Mats Hummels
Zdroj: Profimedia
Patrik Schick a Mats Hummels

Německá fotbalová reprezentace už přijela do Prahy k Edenu, kde je čekalo ubytování a poté tisková konference. Jenže tam přišel trapas. Jedna z opor týmu Mats Hummels v podstatě naznačil, že ho český tým vůbec nezajímá.

Na tiskovou konferenci přišli trenér Joachim Löw a spolu s ním urostlý stoper Bayernu Mnichov. Löw mluvil s respektem, varoval své svěřence, že Češi mohou překvapit a rozhodně nebudou lehkým soupeřem a nechtějí nic podcenit.


Jenže pak přišla chvíle pro otázky na Matse Hummelse. Co říkáte na český tým, Matsi? Desítky reportérů byly zvědavy na odpověď. A Hummels je odzbrojil: "Patrik Schick je velká zbraň, může nám dělat problémy."


Kdyby tak tušil, že supertalent vůbec není v nominaci a dolaďuje svůj přestup do AS Řím... Schick jednoduše českému národnímu týmu bude chybět a místo v kvalifikaci s Německem dost možná nastoupí v exhibici proti brazilskému týmu Chapecoense.


Jednoduše Němci si s nějakým studiem českého týmu hlavu nelámou. Vždyť na podzim porazili český výběr doma jednoduše 3:0 a míří za postupem na šampionát. A že by Češi rádi vyválčili aspoň bod? Možná je to pro hráče ta pravá motivace. Hummels dal najevo, že ho český tým nějak příliš nezajímá a ani ho nenapadlo, přečíst si nominaci.

ram TN.cz