Aktualizováno 11.2. 2018 11:35
Užívá si na pláži Zdravice od moře

Pozdrav z pláže: Co vzkazuje do Koreje svůdná Koukalová?

Gabriela Koukalová
Zdroj: facebook

Zranění ji na olympijské hry v Jižní Koreji bohužel nepustilo, i tak ale populární biatlonistka Gabriela Koukalová žije s českým týmem. Dokazuje to její stylová fotografie z pláže, odkud svým kamarádům poslala povzbudivý vzkaz.

Kvůli vleklým problémům s lýtky Koukalová pod pěti kruhy nestartuje, sportovní svátek roku si však plnými doušky užívá i tak. 

Dokazuje to její vtipná fotka z pláže, kde s raškovkou na hlavě fandí českému týmu!
"Lidi na pláži na mě koukali jako na blázna, nechápu vůbec proč?! Vždyť olympijske hry jsou zahájeny, tak je přeci nejvyšší čas hodit se do gala jako správný fanoušek a začít fandit naplno, ať už jste kdekoliv,"
smála se česká královna biatlonu.

"Nenechte se zmást, opravdu je mi moc líto, že na olympiádě nejsem taky a nemůžu bojovat o medaile. Tiše závidím sportovcům to napětí a emoce, které k olympiádě neodmyslitelně patří a věřím, že se mi poštěstí to v životě ještě alespoň jednou zažít," dodala manželka známého badmintonisty Petra Koukala.


"Teď ale ze všeho nejvíc držím palce všem našim sporťákům, aby se jim podařilo prodat maximum toho, co v přípravě poctivě natrénovali a co svému sportu obětovali, skvěle reprezentovali Českou republiku a hlavně aby se ničím nesvazovali a měli ze svého výkonu radost...a ideálně i medaili k tomu," doplnila stříbrná medailistka ze Soči.

"Jak se na hry těšíte vy? Komu budete nejvíc fandit? A kolik tipujete, že přiveze česká výprava medailí?" zeptala se svých fanoušků na závěr. 

 

 

fre TN.cz