Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 17. 8. 2017
skvělá zpráva podrobné informace

Potvrzeno! Nova Sport bude vysílat zápas Mayweather vs. McGregor

Floyd Mayweather a Conor McGregor
Zdroj: TN.cz

Pište si do kalendáře a zruště všechny oslavy a schůzky! Zápas mezi bývalým boxerským šampionem Floydem Mayweatherem a hvězdou UFC Conorem McGregorem bude 27. srpna a stanice Nova Sport 1 a Voyo nejsledovanější souboj posledních let odvysílají! Podrobnější informace naleznete uvnitř článku.

Neporažený boxerský šampion Mayweather se domluvil na zápase s hvězdou UFC McGregorem a i přesto, že se to na začátku jevilo jako naprostá utopie, tihle dva velikáni se proti sobě opravdu postaví do ringu!

 

 

Zápas bude hostit T-Mobile Arena v americkém Las Vegas, ale o vstupenkách si můžete nechat jen zdát, a tak můžete velkolepou show sledovat alespoň u televize na stanici Nova Sport 1 a Voyo.

 

Jaká budou pravidla, když McGregor dosud zápasil v MMA? Jednoduchá, bude to čistý box, uvedl prezident UFC Dana White. Takže nečekejte žádný kompromis, ale zkrátka poctivý box.

 

 

Kdo je vlastně favorit? Boxer Mayweather v profesionálním rignu nikdy neprohrál a může se pyšnit úctyhodnou bilancí 49 vítězství a žádná prohra. Z toho celkem devatenáctkrát poslal soupeře k zemi stylem K.O.

 

To McGregor párkrát z oktagonu odešel jako poražený, ale to pouze ve třech případech a dalších 21 zápasů vyhrál. Legendární byl hlavně jeho souboj s Natem Diazem, který Conora "uškrtil". Fandové irského zabijáka mají také v paměti souboj s José Aldem, kterého McGregor poslal k zemi za neuvěřitelných 13 vteřin!

 

Je zkrátka na co se těšit, protože jak Floyd, tak Conor patří ve svém oboru k absolutní špičce. Proto bude jejich vzájemný souboj také největším finančním trhákem v historii sportu.

 

 

Zápas století, jak ho často fanoušci nazývají, se uskuteční v neděli 27. srpna v americkém Las Vegas a díky stanici Nova Sport 1 a Voyo můžete tento velkolepý zápas sledovat také! Galavečer začíná v 1 hodinu ráno a hlavní zápas by měl přijít na řadu okolo 5:30.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Svět má nového idola: Bojovníka Conora McGregora zbožňují ženy po celém světě! Jak vypadá mimo zápas?

Hvězda MMA Conor McGregor ukázal fotku narozeného syna. Vzhled miminka překvapí!

mm TN.cz