Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.10. 2017 20:11
zrada muselo to ven

Poslední vzkaz: Fed Cup budu hrát klidně s Karolínou, říká Strýcová

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
Zdroj: Profimedia
Karolína Plíšková a Barbora Strýcová

Jak to bude s českým fedcupovým týmem? Poté, co Karolína Plíšková přebrala trenéra své krajance Barboře Strýcové, to vypadá na malou válku v českém táboře. Strýcová ale uklidňuje, že na kurt se v barvách Česka ráda postaví klidně vedle své rivalky.

Nikdy prý nebyly velké kamarádky a na kafe stejně spolu nechodily. Ale když se Barbora Strýcová dozvěděla, že manažer Michal Hrdička přetahuje trenéra Tomáše Krupu ke své snoubence Karolíně Plíškové, cítila se Strýcová na dně. O kamarádství se prý vůbec nedalo mluvit.


Jenže reprezentace je prý jiná věc. Na začátku února se české tenistky střetnou v domácím prostředí se Švýcarskem a pokud bude zájem, chce být Strýcová u toho.


„Tým dělá kapitán Petr Pála. On nominuje hráčky, nemusím tam vůbec být, ale když mě nominuje, budu ráda a budu na kurtu lítat jako vždycky a nechám tam duši. Chci dělat lidem radost! Hrát před vyprodanou O2 arénou je něco úžasného a bojujeme za Českou republiku. Ne jenom za sebe,“
říká česká reprezentantka.


„Osobní spory jsou jedna věc, reprezentace druhá. Takže když mě kapitán nominuje, budu poctěná a půjdu hrdě na kurt vyhrát zápas. Klidně po boku Karolíny,“
dodala na svém facebooku ve vzkazu svým fanouškům.

ram TN.cz