Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2016 14:31
z toho mrazí smrt pod lavinou

Poslední vzkaz Estelle Baletové. Tohle napsala 2 dny před smrtí...

Zdroj: YouTube.com

Krásná, mladá, nespoutaná. Estelle Baletová měla před sebou úžasný život, spoustu zážitků. Stihla se stát mistryní světa ve freeride snowboardingu. V úterý ale celý svět šokovala zpráva o její smrti v lavině.

Záchranáři dostali zprávu o neštěstí v 8 hodin ráno a ihned vyrazili. Mladá snowboardistka měla být jednou z hlavních hrdinek filmu o krásách velehor a lidech, kteří alpské velikány sjíždějí na prknech. Bohužel, konce natáčení se nedožila. Smrt našla v téměř kilometr dlouhé lavině.


Jedenadvacetiletá Švýcarka se přitom na film těšila. Ještě dva dny před osudnou jízdou poslala přes svůj facebook vzkaz, kde oznamovala nejbližší dobrodružství. "Je úžasné, dostat se na snowboardu na místa s takovým výhledem! Nemůžu se dočkat příštího týdne, kdy budeme natáčet," napsala.
Estelle Baletová a její poslední vzkaz
Zdroj: facebook.com Estelle Baletová a její poslední vzkaz

Bohužel to byla její poslední slova pro fanoušky. Lavina ji strhla, a i když ji záchranáři brzy našli a vyhrabali, mohli konstatovat pouze smrt.

Facebookový profil Estelle Baletové s jejím posledním vzkazem se pak stal místem pro kondolence lidí z celého světa. Zemřela tak mladá...
 

ram TN.cz