Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 24. 2. 2017
životní šance vezme to?

Pořízek ze Suttonu má novou nabídku: Wayne, to se neodmítá!

Wayne Shaw
Zdroj: Profimedia
Wayne Shaw

Gólman s velkým apetitem Wayne Shaw nemá po svém konci v Suttonu United o pracovní nabídky nouzi. A ta poslední je skutečně kuriózní. 140kilový pořízek totiž rozmýšlí možnost fotit akty!

Příběh tohohle chlapíka je jako na houpačce. Hned jak bylo jasné, že se Sutton United střetne ve FA Cupu se slavným Arsenalem, byl jedním z těch, na které se zaměřila pozornost. Aby také ne, pětačtyřicetiletý pořízek si o to doslova říkal svou nekonfekční postavou - vždyť který jiný fotbalový tým na světě má náhradního gólmana, kterému ručička váhy ukazuje kolem 140 kilogramů?
 

Jenže právě onen duel proti Gunners se mu nakonec stal osudným. V jeho závěru, když už bylo jasné, že se na hřiště nepodívá, si totiž s chutí pochutnával na bagetě plněné masem a bramborami. Záběry a fotografie svačícího Shawa obletěly svět, ale v Suttonu se moc nebavili. Sázkové kanceláře totiž vypsaly výhodný kurs, že se Shaw během zápasu nasvačí, a vše tak vyvolalo pochybnosti, že za jeho činem nebyl jen hlad. Spekulace nakonec vedly až k jeho konci v Suttonu.

Bez práce ale možná dlouho nezůstane. A budete se hodně divit, kam se můžou ubírat jeho další profesní kroky. "Jeden časopis se mě ptal, zda by mě mohli fotit nahého, jen s rukavicemi," šokoval média. Sám ale ještě nad zajímavou nabídkou váhá. "Byla by to nejšílenější věc, co jsem udělal," svěřil se. "Netuším, jestli do toho půjdu, nebo ne," přemítá.
 

Wayne Shaw
Zdroj: Profimedia, Leicester/BPI/Rex/Shutterstock

Co vy? Pořídili byste si plakát či kalendář s Waynem Shawem oděným jen do brankářských rukavic?
 

msl TN.cz