Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 12. 2018
Fotbal Tradiční anketa

Poprvé získala Zlatý míč i žena: Událost zastínil sexuální skandál!

Ada Hegerbergová
Zdroj: Profimedia / Youtube

Zlatý míč si poprvé v historii odnesla i žena. Mužskou kategorii ovládl Luka Modrič, tu ženskou Norka Ada Hegerbergová. Kdyby se na pódiu při předávání ceny nestalo to, co se stalo, nejspíš by se o celé události až tak nemluvilo. Jenže všechno je jinak. A co, že se stalo? Moderátora akce Martina Solveiga viní mnozí z toho, že se dopustil sexistické aféry.

Solveig, který je známý spíše jako DJ, zkusil jako moderátor pobavit publikum i diváky u televizních obrazovek. "Zatwerkuješ nám?" ptal se Martin Solveig vítězky Zlatého míče Ady Hegerbergové. Kdo nezná twerk, tak vězte, že jde o tanec s řekněme vyzývavými a sexy pohyby, které obstarávají zejména hýždě.

 

 

A co na to nejlepší fotbalistka planety? "Ne," odpověděla stručně a vydala se směrem z pódia. Na sociálních sítích to pak Solveig pořádně schytal. Vyčítali mu, že se dopustil sexistické aféry. Došlo to až tak daleko, že to moderátor vůbec nečekal.

 

 

Překvapený francouzský DJ se pak hromadně omluvil ve videu. "Lidi, byl jsem trochu ohromen a překvapen tím, co jsem si přečetl na internetu. Samozřejmě jsem nechtěl nikoho urazit," vysvětlil vše Solveig s tím, že šlo o nedorozumění a nejspíš o špatně pochopený vtip.

lju TN.cz