Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.5. 2018 13:16
zoufalci prostě nechutné

Dal 32 gólů, bylo to málo! Kanonýr bránil kabinu, chuligáni ho zbili

Bas Dost a zakuklení chuligáni Sportingu
Zdroj: Twitter
Bas Dost a zakuklení chuligáni Sportingu

Horlivost fotbalových fanoušků je často nezměrná. To, co ale předvedli chuligáni Sportingu Lisabon, ale překročilo všechny meze. V kuklách vnikli do kabiny týmu, kterou vyplenili a napadli přitom i hvězdy týmu. Kanonýr Bas Dost má tržné rány na hlavě!

 V úterý podvečer se skupinka přibližně 50 nejvěrnějších fanoušků dostala do tréninkového centra, kde napadla tým. Útočníci byli ozbrojeni tyčemi a řemeny, kterými hráče překvapili v šatnách. Ty naštvala především víkendová prohra na hřišti CS Marítimo, se kterým prohráli 1:2, když inkasovali v 90+2 minutě nastavení.

Díky prohře tak tým vedený trenérem Jesusem skončil na 3.místě za rivalem z města Benficou a přišel tak o možnost zahrát si kvalifikaci Ligy mistrů.

 "To není a nemůže být Sporting. Uděláme vše pro to, abychom našli ty, kteří jsou odpovědní za to, co se stalo, a budeme požadovat trest pro ty, kteří jednali tímto naprosto zbabělým způsobem," uvedl klub na svém facebookovém profilu.


Útok skupiny ultras odsoudilo vedení klubu i portugalské ligy. Sporting se aktuálně připravuje na nedělní finále národního poháru proti Avesu.

ads TN.cz