Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.5. 2017 20:17
video prostě se toho nebál

Pomsta boxerského trenéra: Levým hákem ztrestal ránu po gongu

Zdroj: YouTube.com

Boxerský zápas v Americe měl skandální dohru. Neférovost v ringu se rozhodl potrestat trenér jednoho z boxerů, který vtrhl mezi 16 provazů a napadl zápasníka, který se provinil proti pravidlům. Trenér byl suspendován a případ už řeší i policie.

Byl to hodně emotivní zápas o titul. Nervozita u všech vyvrcholila ve chvíli, kdy Venezuelan Uzcategui zasáhl Američana Dirrella po skončení časového limitu.


Oba borci si to pak ale vyříkali a komentátoři si pochvalovali, jak to celé dopadlo. Uzcategui byl za své neférové chování diskvalifikován.


Jenže tím to neskončilo. K diskvalifikaci dostal Venezuelan ještě přídavek od Dirrellova trenéra a strýce v jedné osobě, který vtrhl do ringu a s Uzcateguim si to vyřídil po svém.


Komentátoři jen žasli nad tím, jak se Dirrellův strýc pustil do Uzcateguiho. Jeho zkrat sice neměl vliv na výsledek zápasu, sám z toho ale bude mít velké problémy.


"Potom, co se stalo, mi volal a omlouval se, říkal, že neví, co to do něho vjelo. Jako by to prý nebyl ani on," omlouval kouče Jacob Duran, člen týmu Andreho Dirrella.


Zatímco Uzcategui po napadení musel do nemocnice, útočník může počítat s doživotním distancem, navíc se o něho zajímá policie. Za napadení prvního a druhého stupně může vyfasovat v krajním případě až 25 let.

ram TN.cz
Reklama

 

Reklama