Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2017 13:41
atletika pěkně ubohé

Podpásovka! Bývalý kouč Zuzany Hejnové se vysmál její trenérce

Zuzana Hejnová
Zdroj: Profimedia

Ani ne před měsícem se atletka Zuzana Hejnová dohodla na ukončení spolupráce s trenérem Frankem Balzerem. S německým koučem spolupracovala přibližně půl roku, než jejich spolupráce skončila. Balzer si ale nebere servítky a dnes už šije do její stávající trenérky!

Spolupráce české překážkářky s německým trenérem trvala necelého půl roku. Poté se jejich cesty rozešly a Hejnová zamířila zpět pod křídla Dany Jandové, trenérky, se kterou v roce 2003 slavila dorostenecké mistryně světa.

 


Závist, nebo zhrzelost?! Těžko říct, každopádně květnový rozchod nejspíš Balzer rozdýchával jen těžko. Hejnové podle vlastních slov nevyhovovalo časté dojíždění do Německa, což je pochopitelné.

 

A co že německého kouče vyprovokovalo? Hejnová minulý týden startovala na Diamantové lize, kde za čas 55,27 brala na 400 metrů překážek nepopulární čtvrtou příčku.

 

Balzer to nevydržel a na svém twitterovém účtu vzápětí poznamenal:

Frank Balzer tweet
Zdroj: Twitter

"55,27...dobrá práce, Dana Jandová ( palec dolu)," napsal sarkasticky kouč.

 

Hejnová si to pochopitelně nedala líbit a Balzerovi to vrátila.

 

"No, je to pěkně hloupý, abych pravdu řekla, protože kdo tomu rozumí, musí vědět, že Dana s tím ještě nemá nic společného a že to jde za ním. Tak jsem se tomu jen usmála. A říkala si, že je asi zhrzenej.“ reagovala Hejnová na MČR v atletice, které se o víkendu konalo v Ostravě pro deník Sport.

 

Tak snad se zhrzený kouč už vyklidnil a nechá Zuzku v klidu trénovat. Třeba časem změní palec ve svých tweetech směrem nahoru.

mm TN.cz

Diskuze

13.6. | 11:03 atevi2406
-1
Náhlasit nevhodný komentář
od momentu kdy vyměnila trenéra. Paní trenèrka trénuje mladistvé a to Zuzana Hejnova už dávno není. A je to i znát na výsledcích. Je nefér její neúspěchy házet na F.Balzera který ji už vůbec netrenuje. Navíc na někoho kdo se nemůže v Česku bránit. Hezky den.
13.6. | 10:57 atevi2406
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud jste seriózní měli by jste si nejdřív poslechnout obě strany. A proč by měl závidět? Zatím není co. Taky nechápu, proč Zuzana Hejnová viní za její momentální neúspěchy Falka Balzera. Všichni máme k dispozici její výsledky, kde mohou lidi vidět jak úspěšná byla do května a neúspěšná
13.6. | 10:47 atevi2406
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, bylo by fajn, kdyby informovali lidi pravdivé. Já podpasovka? Vyjádřil jen svůj názor jako všichni ostatní a profesionálové musí snášet i kritiku. Proč by měl být zhrzený ? Byl to právě Falk Balzer, kdo od ní odešel a důvodem nebylo jen dojíždění.