Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 2.4. 2016 17:10
video co se stalo?

Podivný trapas: Proč Messi odmítl podat soupeři ruku?

Zdroj: YouTube.com

Hodně podivný úvod měl zápas mezi Argentinou a Bolivií v kvalifikaci o postup na mistrovství světa. Ještě před výkopem šli hosté v čele s kapitánem Alejandro Chumacerem podat ruku svým soupeřům, ale jakmile přišel k Lionelu Messimu, tvrdě narazil. Argentinská hvězda jen zavrtěla hlavou a nabídku k podání ruky odmítla.

Jestli si ale myslíte, že se z Messiho stal nějaký hrubián, jste na omylu. Opora Barcelony k tomu měla svůj důvod. Bolívijci vyrazili pozdravit své soupeře v době, kdy ještě hrála argentinská hymna.


Svůj díl viny na tom má i čtvrtý rozhodčí, který dal kapitánovi hostů Chumacerovi jasný pokyn. "Řekl mi, ať jdeme soupeře pozdravit. Hymna Argentiny ale ještě neskončila, proto mě Messi odmítl," popisoval Chumacero. "Nebylo to vhodné," uznal.
 


Messi tím byl možná lehce zaskočený, ale na jeho výkonu to znát nebylo. Osmadvacetiletý kanonýr po půlhodině proměnil penaltu, kterou pečetil výhru svého týmu 2:0. Argentincům patří v tabulce kvalifikace po šesti odehraných zápasech třetí příčka se ztrátou dvou bodů na vedoucí Uruguay.

Lionel Messi
Zdroj: profimedia.cz Lionel Messi

pha TN.cz