Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.5. 2017 17:21
UFC Nenechte si ujít

Podívaná na Nova Sport 2: Diváci uvidí boj o nejtvrdšího muže UFC!

Stipe Miocic drží svého soupeře na zemi
Zdroj: Profimedia
Stipe Miocic drží svého soupeře na zemi

Těžká váha je chloubou každého bojového sportu. Zápasníci MMA jsou pak považováni za nejlepší bojovníky. A tak se dá s trochou nadsázky říci, že z nedělního zápasu mezi Stipem Miocicem a Juniorem Dos Santosem vzejde nejlepší bojovník planety. Souboj o tento titul uvidí živě diváci Nova Sport 2 v neděli od 4:00.

Dvě legendy těžké váhy, které si vyzkoušely, jaké je to být šampionem, se v oktagonu potkají už podruhé. Přestože úřadujícím šampionem je Stipe Miocic, první vzájemný duel vyhrál na body Dos Santos. Tato výhra nastartovala brazilského obra znovu k cestě na vrchol, ze kterého v roce 2012 spadl. Nyní se oba zápasníci znovu setkají a druhé klání bude ještě důležitější.

 V rámci UGC 211 se bude zápasit ještě o jeden titul. Ve slámové váze si to rozdají dvě ostřílené zápasnice. Dosud neporažená Joanna Jedrzejczyk bude pošesté obhajovat svůj mistrovský pás. Tentokrát se neústupné Polce postaví do cesty tvrdá Brazilka. Jessica Andrede má za sebou 16 vyhraných zápasů, což je ještě o tři více než její soupeřka, i tak je ale považována za outsidera tohoto zápasu. Dokáže jako první překvapit Joannu nebo zůstane vše při starém? I to bude k vidění během přímého přenosu z galavečera, který v neděli od 4:00 vysílá Nova Sport 2, komentuje Ondřej Novotný.

 V rámci večera, který se tentokrát odehraje v Dallasu, se uskuteční i zápas mezi Frankiem Edgarem a Yairem Rodriguezem. Toto střetnutí generací v pérové váze slibuje velkou podívanou. Bývalý šampion Frankie Edgar má mnoho zkušeností a nejednou ukázal, že patří mezi naprostou špičku UFC, avšak Rodriguez je zápasník, který vyniká pohybem a velkou kreativitou. Řekne si mladý Mexičan o titulový zápas nebo tato výhoda spadne znovu do klína Frankimu? To ukáže až nedělní střetnutí.

TN.cz