Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2018
Tenistka Násilné přepadení

Podívá se Kvitová násilníkovi do očí u soudu? Takhle na to reaguje!

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Byl to nejhorší zážitek v jejím životě. V prosinci 2016, těsně před Vánoci, přepadl dlouho neznámý násilník Petru Kvitovou v jejím prostějovském bytě. Údajným pachatelem má být Radim Ž., se kterým se Kvitová u soudu i přes mnoho spekulací potká. Uvedla to v prohlášení.

Kvitová chtěla spekulace a různé neúplné či nepravdivé informace vyvrátit. "V reakci na dění v uplynulém týdnu a některé zkreslené informace, které se objevily ve sdělovacích prostředcích, bych ráda sdělila, že jsem připravena bezezbytku spolupracovat s Krajským soudem v Brně a udělat vše, co je třeba k nezávislému a nezpochybnitelnému rozhodnutí soudu ve věci mého přepadení," uvedla Kvitová v prohlášení.

 

 

Není otázka jestli, ale kdy se Kvitová k soudu dostaví. "S Krajským soudem v Brně jsme v kontaktu a hledáme vhodný termín k úkonům, které bude třeba, na základě rozhodnutí soudu, provést," pokračovala Kvitová.

 

Další novinky z vyšetřování záhadami opředeného případu budou známy až po soudním líčení. "Na další otázky, které se týkají mého přepadení a probíhajícího soudního jednání, nebudu s ohledem na výše uvedené dále odpovídat. Děkuji za pochopení, respektování tohoto prohlášení a těším se v pondělí na viděnou na srazu fedcupového týmu," dodala Kvitová.

lju TN.cz