Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 5. 2. 2018
fotbal zaslouženě

Pocta pro Rosického: Tleskal mu stadion a od Arsenalu dostal dárek

Tomáš Rosický
Zdroj: Twitter

Tomášovi Rosickému opět tleskal vyprodaný stadion. Dnes už bývalý fotbalista se vrátil do Anglie, aby ho jeho bývalý zaměstnavatel Arsenal náležitě ocenil. O přestávce během ligového duelu s Evertonem přišel "Rosa" na trávník a zase si užíval ovace.

Arsenal vyhrál domácí zápas jasně 5:1, ale fanoušci se mohli těšit i ze vzpomínek. Rosický byl totiž slavnostně uveden do spolu "The 100 Club", kam patří všichni hráči, kteří za Arsenal odehráli více než stovku utkání.

 

 

To český záložník v letech 2006 - 2016, kdy v londýnském velkoklubu působil stihl, takže si mohl zaslouženě užít jedinečné ocenění. Rosický za Gunners nastoupil ke 170 zápasům a vstřelil 19 gólů.

 

 

O poločasové pauze si tedy vyslechl ovace fanoušků a od klubového předsedy převzal unikátní čereveno-bílou kravatu jako 75. člen spolku. Rosický se tak zařadil mezi legendy jako byl Thierry Henry, nebo Denis Bergkamp či Robert Pires.

 

 

 

"Znovu děkuji, vždy jsme měli skvělý vztah. Dres jsem oblékal s hrdostí,“ soukal ze sebe dojatý Rosický pro klubovou televizi.

mm TN.cz