Aktualizováno 20.3. 2017 15:22
video jubilejní zápas

Obrovská pocta pro Jágra: Jeho gesto ale možná naznačilo loučení

Zdroj: Nova Sport

Jaromír Jágr odehrál už jubilejní 1700. zápas v NHL! Na tuhle metu navíc symbolicky dosáhl při utkání v Pittsburghu, kde svou kariéru začínal.

Ještě před zápasem se na kostce nad ledem objevilo vzpomínkové video, s nejslavnějšími momenty Jaromíra Jágra z doby, kdy hrával právě za Pittsburgh a uznale tleskali i hráči soupeře.


Pak šlo ale vše stranou. Už po první třetině "tučňáci" vedli po gólu Hornkvista 1:0. A poté za to vzal Sydney Crosby, ten jakoby chtěl Jágrovi ukázat, kdo je v Pittsburghu současným pánem.

18

GALERIE: Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

Zdroj: Profimedia / instagram

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová - 3

Hodnocení:


Crosbyho byl plný led, Floridě nasázel celkem tři góly - díky hattricku se dostal na metu 40ti gólů v sezóně a vrátil se do čela tabulky střelců i celého bodování NHL. Florida tak v Pittsburghu prohrála 0:4 a uniká jí play off.


Otázkou ale je, zda tento duel nebyl jedním z prvních loučení Jágra v NHL. I když vyhlašoval, že by rád hrál třeba až do 50 let, přece jen se proslýchá, že by sezona na Floridě mohla být Jaromírovou poslední a měl by se vrátit domů na Kladno. Do konce základní části zbývá už jen 11 zápasů.

ram TN.cz