Publikováno 24. 11. 2017
fotbal vynikající výkon

Pocta pro Hušbauera: Záložníka UEFA zvolila do sestavy kola!

Josef Hušbauer

Fotbalisté pražské Slavie dokázali ve čtvrtečním utkání Evropské ligy na půdě soupeře Maccabi Tel Aviv zvítězit 2:0. Jeden z nejlepších hráčů na hřišti byl bezesporu slávistický Josef Hušbauer, který zařídil oba góly hostů. UEFA ho vybrala jako jednoho z hráčů do sestavy celého kola, kterou si volí fanoušci.

Slavie se prvního gólu dočkala na konci prvního poločasu. A byl to právě Hušbauer, který napřáhl za hranicí pokutového území a dokonale vymetl horní roh soupeřovi branky.

Sestava kola podle fanoušků UEFA:

Hušbauerovi viditelně svědčila kapitánská páska a devět minut po pauze se prosadil znovu, když po Ngadeuově přihrávce překonal Rajkoviče přízemní střelou k tyči z 20 metrů. Slávistický středopolař dal dva góly v jednom utkání poprvé od května 2014 a opět rozjásal početnou skupinu hostujících fanoušků, kteří byli na nepříliš plném stadionu v Netanje hodně slyšet.