Publikováno 7. 10. 2018
UFC Ostrá bitka

Brutální bitka fanoušků Khabiba a Conora: Irové naběhli na Rusy!

Bitka fanoušků UFC
Zdroj: Profimedia / Youtube

UFC a MMA obecně je hlavně o respektu. Zápasníci si po zápasech ve většině případů podávají ruce a hází vše, co se stalo před zápasem, za hlavu. To ovšem nebyl případ Khabiba a Conora, jejichž spor už byl na osobní úrovni a ani dnes neskončil. Vše začalo, když Conor pronesl úrážky na adresu rodiny Khabiba, jeho náboženství a i na Rusko obecně. Nevraživost mezi oběma tábory se přenesla i na fanoušky a výsledkem byla bitka v prostorách arény!

To, co se stalo po zápase mezi Khabibem a Conorem, ke sportu opravdu nepatří. Khabib uznal, že i on je jen člověk, a že se mu zkrátka na chvíli zatemnělo před očima. Řeč je po bitce, kterou Nurmagomedov vyvolal v hledišti po zápase.

 

Celý přehled toho nejdůležitějšího z galavečera v Las Vegas najdete v článku zde.

 

Ten pozápasový blázinec se pochopitelně podepsal i na fanoušcích. Irové prohru svého krajana nesli jen těžko, a když narazili na fanoušky z druhého tábora, bylo rázem zaděláno na pořádný problém.

 

 

K jedné roztržce mezi Rusy a Iry došlo ještě v prostorách T-Mobile arény. Vše začalo mezi menší skupinou příznivců Khabiba a několika Iry. Jeden z účastníků konfliktu zůstal po úderů dokonce ležet v bezvědomí na zemi.

 

 

K dalším nepokojům snad už nedojde a situace se opět trochu uklidní. Podobné incidenty totiž jméno celého sportu i hvězdného galavečera pouze kazí, na což si stěžoval i šéf UFC Dana White.

 

Takhle se to porvalo u oktagonu hned po zápase:

Lukáš Zduba TN.cz