Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 23.11. 2018 20:11
fotbal první liga

Plzeň zachránila v Liberci aspoň bod, Teplice viděly na Dukle 10 karet!

Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
Zdroj: Profimedia
Viktoria Plzeň - Slovan Liberec

Fotbalisté Liberce obrali Plzeň o dva body a navíc se na střelci Jakubu Peškovi vyfauloval stoper Lukáš Hejda. Remízu 1:1 zachránil pro Viktorii i v oslabení Kovařík. Ve druhém pátečním utkání prohrály Teplice na Dukle 0:1 a dohrávaly dokonce v devíti!

Plzeň hrála v Liberci od 64. minuty bez vyloučeného Lukáše Hejdy a přesilovku za šest minut zužitkoval premiérovou trefou v nejvyšší soutěži Jakub Pešek. Obhájce titulu však i v deseti vyrovnal zásluhou gólu střídajícího Jana Kovaříka z 84. minuty.
 

Plzeň s Libercem neprohrála v lize podvanácté za sebou a v tabulce ztrácí bod na vedoucí Slavii, která má však sobotní zápas v Karviné k dobru. Slovan v nejvyšší soutěži počtvrté po sobě bodoval a je sedmý.


Teplice dohrávaly utkání bez dvou vyloučených, a Dukla minimálně do soboty opustila poslední místo tabulky. Zápas rozhodl v 17. minutě Uroš Djuranovič z přímého kopu.


Hosté hráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Martina Jindráčka a v 69. minutě dostal červenou kartu i Michal Jeřábek. Pražané vrátili soupeři týden starou porážku 1:3 z osmifinále MOL Cupu.

ram TN.cz