Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 1. 4. 2018
ostrá slova fotbalová liga

Plzeň tápe a Vrba káže: Přiznejme, že Boleslav byla lepší než my

Pavel vrba
Zdroj: Profimedia

Fotbalová Plzeň na jaře trochu tápe. Sice odehrála parádní dvojzápas se Sportingem Lisabon v Evropské lize, v domácí soutěži ale ztrácí zápas za zápasem. Po domácí prohře s Mladou Boleslaví už promluvil i trenér Pavel Vrba.

Viktoria Plzeň nedokázala otočit zápas ani proti oslabené Mladé Boleslavi. Ta hrála více než třetinu zápasu o deseti, ale nakonec Plzni dala i gól. Jediným bodovým ziskem Viktorie ze tří jarních domácích ligových duelů je remíza se Slovanem Liberec.


„Jarní zápasy se nám opakují. První poločas byl od některých hráčů špatný, nad tím se musíme zamyslet. Přiznejme si, že Boleslav byla v jedenácti lepší a důraznější. My jsme byli všude pozdě, nebyli dostatečně důslední v soubojích. Proti deseti se hra trochu zjednodušila, ale my z brejku inkasovali na 0:2, což zápas rozhodlo. Sice jsme si v závěru vypracovali tlak, ale pokud promrháme náš čas tak, jak jsme ho promrhali dnes, je to špatně a jednoznačně je to naše chyba,“ hodnotil nepovedené vystoupení trenér Pavel Vrba.


Viktorii se pomalu tenčí náskok. Devět kol před koncem vede tabulku už jen o devět bodů, navíc má před sebou přetěžké duely se Spartou i Slavií.
 

„Doma neuhráváme to, co bychom chtěli. To vidím jako problém. Aby Plzeň ve třech domácích zápasech ani jeden nevyhrála, to se Viktorce dlouho nestalo,“ dodává.

 

ram TN.cz