Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.9. 2016 10:32
souboj roku anketa

Plíšková vs. Kerberová: Kdo bude královna US Open? HLASUJTE

Plíšková vs. Kerberová
Zdroj: Profimedia

Je to tady. Možná tomu někteří fanoušci nevěřili, ale Karolína Plíšková si plní dětský sen a dnes si zahraje vytoužené finále jednoho z nejslavnějších grandslamů. US Open dnes nabídne souboj mezi českou jedničkou a světovou dvojkou, Němkou Angelique Kerberovou. Jaké jsou šance Karolíny a čím by ji mohla Angelique překvapit? Nebojte se hlasovat v anketě, jak podle vás jejich vzájemný souboj dopadne!

Tyhle dvě tenisové krásky se na velkých turnajích pochopitelně nepotkávají poprvé. Zhruba před třemi týdny se dokonce střetly ve finále turnaje v Cincinnati, které Karolína ovládla a radovala se ze šestého titulu v kariéře.

 

 

Česká jednička ale po vyhraném finále nešetřila chválou německé soupeřky. "Angie odehrála skvělý týden a myslím, že po celý rok odvádí úžasnou práci," řekla novinářům tešně po zápase.

 

 

"Vím, že hrála o místo světové jedničky. Myslím, že si zasloužíš být číslo jedna. Možná příště," dodala tehdy Karolína a možná tak nepřímo naznačila, že ono "příště" nastane pouze v případě, když nebudou hrát proti sobě.

 

 

Jenže US Open, to je turnaj úplně jiné kategorie a motivace uspět na tak prestižní akci je bezesporu vetší, než na turnajích z kategorie masters.

 

 

Karolína si raketou proklestila trnitou cestu k vytouženému finále skrze těžké soupeřky v podobě sester Williamsových, zatímco Angelique poslala domů Petru Kvitovou a dánskou princeznu Caroline Wozniackou.

 

Anketa

Kdo vyhraje ženské finále US OPEN?

Hlasovalo 1101 lidí.

 

 

 

 

 

 

 

 


Opravdu těžko říct, která z nich je větší favoritkou na zisk titulu, ale z pohledu českého fanouška se můžeme těšit na strhující podívanou.

mm TN.cz