Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2018 19:27
tenis tak to je šok

Plíšková propustila trenéra! Krupa prý nenaplnil její očekávání

Karolína Plíšková
Zdroj: Profimedia

Tenistka Karolína Plíšková ukončila spolupráci s trenérem Tomášem Krupou, pod jehož vedením hrála od loňského listopadu. Informoval o tom web idnes.cz.

Světová osmička zároveň prozradila, že teď si nechá radit od Australanky Rennae Stubbsové, která ji pomáhala na loňském Turnaji mistryň. Pikantní na tom je, že než Krupa přijal nabídku na trénování Plíškové, spolupracoval s Barborou Strýcovou a ta to tehdy jen těžko vydýchávala.
 


 

"Já i Tomáš jsme pro úspěch dělali vše, co bylo v našich silách,“ řekla Plíšková pro idnes.cz. "Výsledky a pocity ale prostě nebyly takové, jaké od sebe očekávám. Není to o něčí vině, já nesu největší odpovědnost za své výsledky a rozhodla jsem se pro změnu. Tomáš je super chlap a vynikající trenér, takové věci se prostě stávají.“


 

"Bohužel se nenaplnila očekávání a představy, které při zahájení spolupráce zazněly,“ dodal manažer a novopečený manžel Michal Hrdlička.


Krupu rozvázání spolupráce pochopitelně netěší, ale rozhodnutí Plíškové respektuje. "Samozřejmě mě mrzí, že končí cesta, ve kterou jsem věřil. Pro úspěch jsem dělal maximum,“ řekl Krupa stejnému zdroji.
 


 

Šestadvacetiletá Plíšková má v letošním roce bilanci 34 výher a jedenáct porážek. Titul získala na antuce ve Stuttgartu, na grandslamech se dostala nejdále do čtvrtfinále na Australian Open. Její oblíbené US Open začne za dva týdny.

mm TN.cz