Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.8. 2017 13:58
oddychl si tak se dočkali

Platební příkaz uhrazen a Neymar může hrát. Kdy nastoupí za PSG?

Neymar
Zdroj: Profimedia

Brazilský kouzelník Neymar může konečně nastoupit k soutěžnímu zápasu v dresu PSG, kam přestoupil za rekordní částku z Barcelony. Katalánský velkoklub už potvrdil, že mu v přepočtu skoro 5,8 miliardy korun přišlo na účet.

Neymar sice přišel do Paříže už minulý týden, ale fanoušci i samotný fotbalista se velkolepé premiéry nedočkali. Barcelona totiž neměla na účtu celou částku, na které se za pětadvacetiletého útočníka s PSG dohodli a tak do Francie neposlala mezinárodní přestupní certifikát.

 

 

V pátek ale francouzský fotbalový svaz obdržel potřebné dokumenty a Neymar tak může nastoupit už tuto neděli proti Guingampu.


"Neymarova smlouva bude odpoledne zanesena do systému, takže v neděli může hrát," citovala agentura AFP prohlášení svazu.

 

 

Neymar opustil Barcelonu po čtyřech letech, během kterých s katalánským klubem získal dva tituly a jednou vyhrál Ligu mistrů. PSG z brazilského reprezentanta udělal nejdražšího hráče v historii, když více než zdvojnásobil dosavadní rekord Paula Pogby. Za francouzského záložníka Manchester United loni poslal do Juventusu 105 milionů eur.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama