Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2019 23:33
galerie mistrovství světa

Pět českých holek žije hokejový sen: Dopadnou jako Starý pušky?

Prague Ice Ladies
Zdroj: facebook
Prague Ice Ladies

Loni to byla velká senzace. Česká parta Starý pušky vyhrála mistrovství světa v rybníkovém hokeji. Do Žďáru nad Sázavou dorazil ze dřeva vyřezaný Stanley Cup a reakce pro další ročník šampionátu na sebe nenechala dlouho čekat. Letos vyrazil do Kanady i český ženský tým!

Je to tak. Na úžasném místě na jezeře Plaster Rock už rolby připravují desítky malých hřišť pro rybníkový hokej. V Česku i na Slovensku už proběhla kvalifikace a do kolébky hokeje několik pětičlenných partiček. Jednou z nich jsou i Prague Ice Ladies.

Prague Ice Ladies
Zdroj: facebook Prague Ice Ladies

"Zažitek to je už teď a ještě větší bude, až to začne. První zápas hrajeme ve čtvrtek," říká jedna z pětice Magdaléna Genčevová. 

13

GALERIE: Prague Ice Ladies

Zdroj: facebook

Prague Ice Ladies

Hodnocení:


 

Pět holek na rybníku? Jak to může dopadnout? Věřte, že špatně ne. Tyhle dámy a slečny prostě hokej umí. A navíc dost dobře vypadají!

Tak se seznamte, dvě Magdy, Marina, Eva a Jana to o víkendu rozbalí a budou reprezentovat Česko. Konkurencí jim bude dalších 14 kanadských výběrů. Generálka už proběhla. Prague Ice Ladies se v pondělí v Montrealu střetly v přátelském utkání právě se Starýma puškama....

"Jsou opravdu fajn parta a je vidět, že si to prostě jedou užít. Takhle dlouho nás hokej nebavil jako s nimi," zní od Prague Ice Ladies.

ram TN.cz