Publikováno 1. 7. 2017
NHL Přestupové rošády

Pavelec v NHL zůstane, bude v Rangers. Hanzal jde do Dallasu!

Ondřej Pavelec
Zdroj: Profimedia
Ondřej Pavelec

Ondřej Pavelec odchází z Winnipegu do New York Rangers, Martin Hanzal z Minnesoty do Dallasu a Jaromír Jágr pokračovat na Floridě nebude. Do kádru Panthers prozměnu míří Radim Vrbata. To jsou potvrzené zprávy ze zámoří a nemusí být dnes zdaleka poslední. Přestupové rošády s volnými hráči totiž dál pokračují.

Gólman Ondřej Pavelec po šesti letech opouští Winnipeg Jets a přestupuje do New York Rangers. Tam by měl s největší pravděpodobností dělat dvojku za hvězdným Henrikem Lundqvistem. Smlouvu kladenský odchovanec podepsal na jednu sezonu.

 


Dres mění také centr Martin Hanzal, který se přesouvá z Minnesoty do Dallasu, kde podepsal smlouvu na tři roky. Hanzal už během sezony měnil působiště, kdy z Arizony odešel právě do organizace Wild, kterou po pětadvaceti zápasech opustil.


 

Vůbec první dnešní informací, týkající se dalšího působení českého hráče v NHL, bylo oznámení Petra Svobody o tom, že Jaromír Jágr už dál nebude pokračovat na Floridě. Slavná osmašedesátka je však dál bez angažmá. Více si přečtěte níže:

 

 

Také Radim Vrbata zůstane v NHL. "Uvidíme, jaké budou nabídky. Pokud bych žádnou ze zámoří nedostal, pravděpodobně bych se vrátil s rodinou do Čech," to však nebude nutné. O jeho služby stála Florida, kde podepsal kontrakt na jeden rok.

lju TN.cz