Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 9. 2017
Showbyznys Reakce

Pavel Novotný vrací úder: Tomáš Řepka lže, takhle to bylo!

Pavel Novotný a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Pavel Novotný a Tomáš Řepka

Bývalý fotbalový Tomáš Řepka se pustil do bulvárního novináře Pavla Novotného. Někdejší obránce Sparty či West Hamu se ve svém facebookovém statusu zastal Kristelové, do které se podle jeho slov Novotný dlouhodobě opíral. Podle Novotného bylo ale všechno jinak.

Se šokující a otevřenou zpovědí přišel bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka. Ten na své oficiální facebookové stránce přiznal, že pomýšlel na sebevraždu a jediný, kdo ho od ní zachránil, byla jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová. Řepka se také pustil do bulvárního novináře a moderátora Pavla Novotného. Více si přečtěte zde:

 

 

A takhle to podle slov Pavla Novotného celé bylo: "Tomáš Řepka mě sám poprosil o schůzku a já na ní přijel. Bylo to v Hostivaři a tam mi začal vyhrožovat, ať si ho smažu z facebooku, a když došermoval rukama, tak za pohledu Kristelové odkráčel. Já jsem tam dál stál. Tak jen říkám, jak jsem zbaběle utekl ze schůzky," řekl pro TN.cz Pavel Novotný.

 

"Dále, pan Řepka je bezdomovec. Je to můj dobrý kamarád, který je v tíživé životní situaci - ekonomické. Bydlí u Kristelové čtyři měsíce a musí na slovo poslouchat. Je mi ho hrozně líto, protože je to fotbalový fenomén," pokračoval Novotný.

 

"Shrnul bych to tak, že Tomáš Řepka nehorázně lže. Odnikud jsem zbaběle neujel, naopak jsem se přijel statečně postavit bývalému fotbalistovi Sparty Praha. Dostavil jsem se na místo schůzky, vyslechl jsem pana Řepku a on odkráčel a já čekal, co bude. Takhle to včera přesně bylo," opakoval Novotný.

lju TN.cz