Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2017
Fotbal návrat domů?

Nedvěd bude hrát zase v Česku! Klub už přestup potvrdil na webu

Pavel Nedvěd
Zdroj: Profimedia

Bývalý český reprezentant a držitel několika týmových i individuálních ocenění Pavel Nedvěd se může po 21 letech objevit znovu na českém trávníku. Registraci už má připravenou a to tam, kde vyrůstal. Na konci srpna ho zaregistrovala rodná Skalná, kde hraje i jeho syn.

Pavel Nedvěd, viceprezident italského Juventusu Turín, by se zase mohl ukázat divákům v České republice a to jako hráč týmu FK Skalná. "Držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd se vrací po dlouhých letech na místo, kde fotbalově vyrůstal. Po tvrdých, nekonečně dlouhých a náročných jednáních probíhajících mezi nejvyššími představiteli Skalné a Juventus Turín se podařilo angažovat Pavla Nedvěda," stojí na oficiálním webu FK Skalná.

 

Pavel Nedvěd přestoupil do FK Skalná
Zdroj: facebook Pavel Nedvěd přestoupil do FK Skalná

 

FK Skalná Pavla Nedvěda zaregistrovala už na konci srpna. "Kluby se vzájemně dohodly nezveřejňovat podmínky přestupu. Nicméně není zatím jasné, kdy se Pavel připojí k mužstvu a kdy zasáhne do některého z mistrovských utkání, jelikož je pracovně vytížen jako viceprezident Juventusu Turín," stojí dál v článku na klubovém webu.

 

Pětačtyřicetiletý Pavel Nedvěd by si mohl v klubu zahrát i se svým synem Pavlem Nedvědem juniorem. FK Skalná hraje I.B třídu v Karlovarském kraji.

lju TN.cz