Aktualizováno 16.8. 2017 08:50
nhl výměna?

Manažer Bostonu promluvil o budoucnosti Davida Pastrňáka

David Pastrňák
Zdroj: Profimedia
David Pastrňák

Spekulace ohledně možné výměny Davida Pastrňáka z Bostonu do jiného klubu rázně utnul generální manažer Bruins Don Sweeeney, který ujistil, že o výměně havířovského rodáka rozhodně neuvažuje. Reagoval tak na sílící spekulace z posledních týdnů.

Pastrňák je chráněným volným hráčem, ale stále čeká na novou smlouvu a tak se v posledních týdnech spekulovalo, že by ho klub mohl vyměnit.

 

 

"Pastrňáka nevyměníme," zněla Sweeneyho jasná odpověď na otázky ohledně možnosti, že by se Boston své ofenzivní hvězdy nečekaně zbavil.Uvedl to na dotaz deníku The Boston Globe.

 

Druhý nejproduktivnější hráč a zároveň druhý nejlepší střelec Bruins minulého ročníku Pastrňák během minulého týdne prohlásil, že se celou situací příliš nezabývá, vše nechává na svém agentovi J.P. Barrym a místo vyjednávání na novou sezonu se věnuje přípravě.

 

 

Pastrňákovi, jehož si právě Boston vybral při draftu 2014 jako 25. hráče v pořadí, skončil vstupní nováčkovský kontrakt, při němž si během tří let vydělal nejvyšší možné maximum 925 tisíc dolarů ročně. A lze čekat, že by si měl finančně výrazně polepšit.

mm TN.cz