Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 7. 2017
Selfie Oslavička

Pastrňák krátil čekání na smlouvu: Osobně popřál světové jedničce!

David Pastrňák
Zdroj: Instagram

David Pastrňák se stal nejlepším českým hokejistou letošní sezony. Za to byl oceněn Zlatou hokejkou, kterou získal jako historicky nejmladší vítěz - je mu jednadvacet let. Momentálně čeká v České republice na nový kontrakt, který mu připravuje jeho Boston Bruins. Čas si teď zkrátil tím, že zašel na soukromou oslavu Karolíny Plíškové, která se radovala z toho, že se v pondělí stane světovou tenisovou jedničkou.

Oslava, na které se objevilo mnoho známých tváří, proběhla v centru Prahy. David Pastrňák na ní zašel se svým velmi dobrým kamarádem Dominikem Volkem.

 

Michal Hrdlička, Dominik Volek a David Pastrňák
Zdroj: Instagram Michal Hrdlička, Dominik Volek a David Pastrňák

 

Dominik Volek se také věnoval hokeji, ale vypadá to, že ve třiadvaceti letech, po nepovedené sezoně, ve které odehrál jen 5 utkání (jedno za extraligovou Spartu a zbytek za prvoligové České Budějovice), zřejmě úplně skončí. Nicméně je partnerem Kristýny Plíškové, dvojčete Karolíny, která v pondělí oslaví post světové tenisové jedničky.

 

David Pastrňák
Zdroj: Instagram

 

Pastrňák si udělal také selfie s oběma dvojčaty. "Která je která," napsal na snímek, na které jsou znovu Karolína s Kristýnou k nerozeznání. 

lju TN.cz