Publikováno 3. 12. 2017
NHL nezná bratra

Pastrňák šel mstít spoluhráče, uklidnit ho přijel Voráček! VIDEO

David Pastrňák a Jakub Voráček
Zdroj: Profimedia/Reprofoto
David Pastrňák a Jakub Voráček

Fanoušci NHL sledovali souboj dvou nej Čechů v NHL. Nejlepšího českého střelce v soutěži Davida Pastrňáka a nejproduktivnějšího Jakuba Voráčka. Diváci ve Philadelphii viděli mimo tří branek i několik ostřejších momentů. Ten jeden hned v první třetině, kdy Provorov vystavil strom Marchandovi. Toho přijel pomstít právě Pastrňák, kterého zase začal rychle uklidňovat Voráček.

Philadelphia prohrála devětkrát v řadě a chtěla tuto bídnou sérii ukončit. Jenže doma od Bostonu dostala desátý direkt – prohrála 0:3. Představilo se i trio Čechů. V sestavě Flyers nechyběl Jakub Voráček, za Bruins nastoupil jak David Pastrňák, tak i uzdravený David Krejčí.

 

 

A hned od začátku to bylo vypjaté utkání. Zvlášť poté, co Ivan Provorov poslal k ledu hodně tvrdě, za hranicí pravidel, hvězdu Bruins Brada Marchanda. Toho jel David Pastrňák hned pomstít, byl tomu střetu totiž nejblíže. Ale ještě než český talent pořádně vystartoval, už byl na místě i Jakub Voráček, který Pastrňáka rychle uklidnil.

 

 

Na programu byla také bitka a to mezi Waynem Simmondsem a Kevanem Millerem. Předcházely jí některé vzájemné zákroky obou těchto rváčů. V pěstní převaze měl navrch Simmonds.

 

 

Hrálo se už před půlnocí. Bruins vyhráli i díky jedné brance Davida Pastrňáka 3:0. Flyers tak prohráli podesáté v řadě.

lju TN.cz