Publikováno 20. 2. 2018
zoh 2018 noční zápasy

Pastrňák překonal Ritticha a slavil výhru, Hyka debutoval za Vegas

David Pastrňák

Hokejisté Bostonu vyhráli v prodloužení na ledě Calgary 2:1 a to i za přispění Davida Pastrňáka, který si připsal již svůj 22. gól v sezoně.

astrňák, který v Calgary otevřel skóre v šesté minutě střelou z levého kruhu, se prosadil poprvé od 3. února. Jednadvacetiletý rodák z Havířova bodoval po čtyřech duelech.

Gól Davida Pastrňáka VIDEO:

Flames v druhé třetině vyrovnali a dotáhli utkání do nastaveného času, v němž Rittich nestačil na sólový nájezd Brada Marchanda. Rovněž Marchand i jediný domácí střelec Matthew Tkachuk dali v tomto ročníku 22. gól.

Hyka ve hře strávil sedm minut a 19 vteřin, jednou vystřelil na branku. Vítězný gól Ducks zaznamenal ve 14. minutě útočník Jakob Silfverberg. Pojistku přidal ve třetí třetině zadák Josh Manson.