Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 31.12. 2017 11:42
video tak to má být

Ledař dostal od kluků dárek! Milá OMLUVA od hokejové dvacítky

Omluva od hokejové dvacíky
Zdroj: facebook
Omluva od hokejové dvacíky

Borci z českého národního týmu juniorů přišli napravit malou ostudu. Před zápasem se Švédy si možná nevšimli ledaře z haly v Buffalu, který vyděšeně sledoval, za ho netrefí jejich střely. Přišla ale milá omluva.

To video se stalo hitem. Mluvilo se o aroganci českých hokejistů, kteří při rozbruslení vyslali na branku dvě rány, i když byl na ledě ještě mladík Andy, který opravoval ukotvení brány. Ostap Safin naštěstí minul jeho hlavu o kousíček…


Nakonec to ale kluci spravili. Za ledařem Andym přišla malá delegace dvou provinilců Ondřeje Vály a Ostapa Safina. A kapitán týmu Marek Zachar věnoval pracovníkovi arény i svou hůl.„Ujišťovali se, zda jsem v pořádku., Jsem rád, že se mi nic nestalo.. Ale pak mě i trochu naštvalo, že nikdo nebyl u dveří, aby mě pustili ven,“ líčil sympatický ledař z haly v Buffalu. „Jsem vděčný, že přišli a omluvili se, je to super,“ dodal.


Na památku na nepříjemné chvilky tak má i hokejku od možná budoucí hvězdy NHL. Kdoví, třeba se kluci v nejlepší lize světa uchytí.

ram TN.cz