Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.1. 2019 18:06
to nevymyslíš dobře si ho pamatoval

Pane učiteli, proč? Milnera vyhodil bývalý tělocvikář ze základky!

Jon Moss a James Milner
Zdroj: Twitter
Jon Moss a James Milner

Jamesi, sorry, tohle je konec! Anebo taky: Milnere! Jdete ven! Vzpomínky na školu možná ožily, když záložník Liverpoolu uviděl v rukou rozhodčího Jona Mosse červenou kartu. Vždyť právě on byl jeho učitelem tělocviku na základce!

Zpravidla to tak bývá, že učitelé nasměrují své žáky na životní cestu. Jon Moss býval tělocvikář a ve školním týmu měl jednoho moc šikovného kluka, ze kterého nakonec vyrostl báječný fotbalista. James Milner je dnes oporou Liverpoolu.

Jenže co čert nechtěl, i Moss se vydal na zajímavou dráhu a píská zápasy anglické Premier League. A když Crystal Palace přijel na Liverpool, musel být spravedlivý.


James Milner dvakrát v krátkém časovém úseku sestřelil Wilfrieda Zahu a po dvou žlutých kartách musel jít pod sprchy.


Po první kartě ještě zvedal údivem oči, co že jeho bývalý učitel odpískal a proč mu ukázal žlutou. Po druhém faulu se na tělocvikáře radši ani nepodíval. Věděl, že musí z placu.
Story, která se stala hitem v anglických médiích začala na základní škole Westbrook Lane v Leedsu. Právě tam se Jon Moss a James Milner potkali.


Foto budiž důkazem. A o tom, že Milner byl i jako malý klučina důležitým členem týmu svědčí jeho místo na fotce. Dole uprostřed a navíc s balónem. To byla výsada nejlepších.
Jon Moss učil Milnera asi před 20 lety a připomněl, že vedle fotbalu šel Jamesovi moc dobře i kriket. Liverpool je ale jistě rád, že nakonec dal přednost fotbalu. I když v příštím zápase bude proti Leicesteru chybět.

ram TN.cz