Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 10. 8. 2017
dcera legendy Vystavuje se

Dcera Dominátora se vystavila: Její hluboký výstřih vás dostane! 

Dominik Hašek a Dominika Hašková
Zdroj: Profimedia / instagram

Před pár lety na sebe Dominika Hašková upozornila v talentové soutěži Česko Slovensko má talent, to však byla ještě mladou puberťačkou. Dnes už jí je dvaadvacet let a vyrostla z ní pořádná kočka. Na svém instagramu se dcera bývalého slavného brankáře pochlubila fotkami v plavkách, ale i úspěšným ukončením studia.

Jejího tátu zná celý svět a tak není divu, že když se Dominika svým zpěvem probojovala v talentové soutěži až do finále, mnoho lidí její úspěch považovalo za protekci díky slavnému jménu. Všem rýpalům teď ale dokázala, že opak je pravdou. Mladá kráska totiž vystudovala prestižní konzervatoř v Anglii a získala tam bakalářský titul. Fotkou z promoce se pochlubila na svém instagramu.

 

Dominika Hašková
Zdroj: Instagram

 

To ale nebylo vše. Mladá zpěvačka se nestydí pochlubit ani svým božským tělem. To potvrzuje na instagramu jedna z dalších fotek, na které se Dominika vystavuje v plavkách s obřím výsřihem.

 

Dominika Hašková
Zdroj: Instagram

 

 Není pochyb o tom, že dcera hokejové legendy roste do krásy.

nce TN.cz

Diskuze

10.8. | 19:12 zacotomame
-3
Náhlasit nevhodný komentář
10.8. | 16:27 allanaldik, jak víš, že nic neumí? Ty máš vysokou školu jako ona? Čeho jsi v životě dosáhl, že se odvažuješ takto soudit někoho, koho vůbec neznáš. To je primitivizmus hodný neúspěšného adolescenta.
10.8. | 16:28 marty2702
1
Náhlasit nevhodný komentář
hm pěkná Dominátorka :)
10.8. | 16:27 allanaldik
11
Náhlasit nevhodný komentář
dalsi co se chce zviditelnit za každou cenu, nahota tomu vsemu pomaha a pak je vetsina bere jako kurwy co udelaj vse jen aby se o nich psalo.To ze nic vic neumej NIKOHO nezajima.
10.8. | 14:31 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Klepadélka má určitě hezčí než hlas.