Palát zazářil dvěma góly, Vegas má za sebou vítěznou premiéru!

Ondřej Palát
Zdroj: NHL media
Ondřej Palát (vlevo) se raduje z gólu do sítě Floridy

Ondřej Palát se v úvodním zápase Tampy Bay blýskl dvěma góly a byl jednou z ústředních postav při výhře nad Floridou. Úspěšnou premiéru v NHL za sebou mají hokejisté Vegas, kteří porazili Dallas.

Florida sice na Tampu v úvodu utkání zatlačila, ovšem nebylo jí to nic platné, když v sedmé minutě jako první skóroval Palát a poslal svůj tým do vedení.

Panteři sice dokázali zareagovat i na dvoubrankovou ztrátu a srovnat, v úvodu třetí části ale Tampa opět odskočila, tentokrát na 4:2. Po kontaktním gólu Huberdeaua pak definitivně zlomil odpor soupeře čtrnáct vteřin před koncem třetí třetiny druhým přesným zásahem při hře bez brankáře Palát. Tampa tak nakonec porazila Floridu 5:3.

Tampa Bay - Florida:

Radost mají ve Vegas, v jejichž sestavě nechyběl ani Tomáš Nosek. I ten sice musel sledovat, jak Tyler Seguin z Dallasu v osmatřicáté minutě otevírá skóre, James Neal ale stav v poslední desetiminutovce otočil a Golden Knights slaví historicky první výhru v soutěžním zápase NHL a to v poměru 2:1.