Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.2. 2017 18:54
štěstí v neštěstí zrádná sjezdovka

Pád a chvilkové bezvědomí! Moderátor Sokol ale lyže nebalí

Štěpán Sokol
Zdroj: facebook
Štěpán Sokol

Moderátor sportovních zpráv Štěpán Sokol měl štěstí v neštěstí! Při lyžovačce v rakouském Mühlbach měl nepříjemný pád a byl i v bezvědomí! Každopádně teď už komunikuje se světem.

Pád, tma před očima a pak asi pěkné okno. Tak nějak to popisoval na svém facebookovém profilu. "Tak jsem si dneska trochu "pospal" na svahu, prý... No, já si pamatuju jen lyže ve vzduchu a pak až horskou službu," zněla jeho slova.

Štěpán Sokol v Alpách
Zdroj: facebook Štěpán Sokol v Alpách

Páteční ráno přitom pro něj začalo hezky. Krásné počasí, nádherný výhled. První jízda parádní. Jenže pak to přišlo: "Jeli jsme ráno, druhá jízda na černý sjezdovce. Byl jsem zbytečně rychlý, nevšiml jsem si cesty která vedla přes sjezdovku, ta mě vyhodila a pak už jsem se probral až když u mě byla horská služba," vyprávěl.


Opravdu o sobě pár minut nevěděl, ale nakonec to dopadlo dobře. "Sanita prý přijela brzy, proběhlo vyšetření a nakonec se ani do nemocnice nejelo. Už je to snad dobré, z toho pádu si toho moc nepamatuju, jen mi to kamarádi vyprávěli. Každopádně, díkybohu, že to odnesl jen palec a rameno," dodal novácký moderátor.

Štěpán Sokol
Zdroj: facebook Štěpán Sokol


Jeho tvář sice zdobí pár škrábanců, ale děkuje přilbě, že to neskončilo hůř.


Lyže ještě o víkendu zkusí, ale prý jen lehce na modré sjezdovce a spíš se bude kochat krajinou. A v pondělí už zase bude v práci.

ram TN.cz