Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 4. 2017
Fotbal Prasklo to

Tajné VIDEO: Slavný fotbalista se vězňům chlubil, jak zneužil dívku!

Adam Johnson
Zdroj: Twitter

Šest let ve vězení za sexuální zneužití patnáctileté dívky dostal bývalý anglický reprezentant a hvězda Premier League Adam Johnson. To není nová informace, ale na svět přišlo něco, co ji oživuje. Konkrétně s tím přišel deník The Sun, který zveřejnil video z věznice, kde si Johnson odkrucuje svůj trest. Už tak odporný čin se stal ještě otřesnějším. Fotbalista se totiž chlubí vězňům, jak ke všemu došlo.

Adam Johnson, bývalý fotbalista anglické reprezentace, Manchesteru City či Sunderlandu měl sexuální styk s patnáctiletou dívkou a to v době, kdy byla jeho přítelkyně těhotná. "Bylo to před šesti lety, jo?," ptal se jeden z vězňů Jonhsona. 

 

Fotbalista však tvrdí, že to neudělal, ale přesto žádný svatoušek není. "Dostal jsem šest let a přitom jsem nic neudělal, ale vrátit čas o šest let zpátky, udělám to," přiznal nechutně Adam Johnson.

 

Vězňům se Johnson chlubil, jak to jen šlo. "Fanynky na nás čekávaly po zápase. Tahle chtěla jednou podepsat tričko a tak jsme se pak jednou sešli. Potkali jsme se, políbil jsem ji," popisuje Johnson.

 

 

Vězni chtěli Jonhsona dostat do kouta. "A taky si jí strkal prsty do kalhot,co?," ptali se ho. "Fakt jsem s ní víc neměl," stojí si odsouzený hráč za svým.

 

Jonhson popsal i detaily. "Líbal jsem se s ní a pak to jeden kluk, který nás viděl, napráskal. Kdybych nebyl fotbalista, tak to nikdo nebude řešit, takhle je z toho problém. Měl jsem hromadu holek na jednu noc, ale zrovna kvůli této jsem nestáhl ani kalhoty a je z toho tohle," dodal.
 

lju TN.cz