Aktualizováno 11.4. 2017 16:35
Hokejbal Zákeřnost

VIDEO, ostrý faul: Hokejista Kubát neudržel na hokejbale nervy!

Karel Kubát

O hokejistech je známo, že se po sezoně jdou odreagovat do jiného sportovního odvětví. Tím si také často zpestřují suchou přípravu a mnoho z nich vymění puk za oranžový míček a brusle za tenisky. Hokejový obránce Litvínova chodí během vyřazovacích bojů vypomáhat hokejbalistům z Ústí nad Labem, ale to, co předvedl v utkání proti Plzni, tím se v dobrém světle neukázal.

Karel Kubát je spolehlivým obráncem hokejového týmu z Litvínova. Sezona na ledě mu však už skončila a tak tradičně zamířil na hokejbalové hřiště, kde vypomáhá ústeckému týmu vždy, kdy jen může. V letošním hokejbalovém play off má na svém kontě za čtyři utkání jednu branku a dvě asistence, ale také 32 trestných minut.

Vizitku ne zrovna slušného hráče potvrdil i v posledním duelu čtvrtfinálové série proti Plzni. Právě v něm obdržel Kubát desetiminutový trest + osobní trest do konce zápasu. Ve videu níže se můžete přesvědčit, že zaslouženě.

Půl minuty před koncem utkání neudržel nervy na uzdě ještě Kubátův spoluhráč David Gottfried, který snad chtěl jednomu ze soupeřů useknout nohu. Za velmi nesportovní a tvrdou sekeru šel také předčasně do šaten. Ústí nakonec v Plzni padlo 2:3 a série se tak za vyrovnaného stavu 2:2 přesouvá znovu na sever Čech.