Publikováno 10. 11. 2018
Fotbal Zranění fanoušci

Oslavy titulu skončily hororem: Do fanoušků najel opilý taxikář!

Espérance Sportive de Tunis

Fotbalisté Esperance porazili ve finále CAF Ligy mistrů 3:0 tým Al Ahly a fanoušci vítězného celku pak měli pořádný důvod slavit. Jenže během oslav došlo k hororovému momentu. Do hloučku fanoušků Esperance najel opilý taxikář. Nejméně čtyři lidé byli zraněni.

K incidentu došlo ve městě Nabeul po pátečním finále CAF Ligy mistrů. Tu už potřetí vyhrál tým z hlavního města Tunis a právě jeho fanoušci byli taxikářem sraženi.

Řidič taxíku měl být opilý. "Policie řidiče zatkla, přičemž byl zjevně pod vlivem alkoholu. Požádali jsme také o provedení testu na přítomnost omamných látek v jeho organizmu," řekl pro agenturu AFP mluvčí tuniského ministerstva vnitra Sofiene Zaag.

Naštěstí nebyl nikdo zraněn tak, že by byl ohrožen na životě. Espérance Sportive de Tunis porazil ve finále africké Ligy mistrů egyptský celek Al Ahly 3:0 (první zápas dopadl lépe pro Egypťany, kteří vyhráli 3:1).