Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.2. 2017 13:58
Skikros Špatné počasí

Organizátoři nás ohrozili, zlobí se Kučerová! Zemanová má monokl

Andrea Zemanová
Zdroj: Profimedia / facebook

Včerejší skikrosový závod Světového poháru v německém Feldbergu nikoho nešetřil. Špatné podmínky a viditelnost dokonce neumožnily odjet kvalifikaci. Do samotného závodu pak odmítla nastoupit i trojice skikrosařek. Obě české reprezentantky se naívc zranily.

Všechno odstartoval pád Kanaďanky Marielle Thompsonové, po které upadly i naše reprezentantky Andrea Zemanová a Nikol Kučerová. Obě Češky i tak do cíle dojely, a i když se další jízdy nakonec zrušily, v konečném pořadí obsadila Zemanová osmé místo a Kučerová dvanácté.

 


První jmenovaná se pak pochlubila na svém facebooku fotkou, jejíž komentář mluví za vše. "Vůbec nevím, jak jsem to poslepu dokázala, ale nakonec 8. místo! Dokonce jsem viděla i černo s hvězdičkama, ale dobře to dopadlo..další závod zejtra," napsala Zemanová ke snímku s monoklem.

 

Andrea Zemanová
Zdroj: facebook

 

Kučerová sice fotku vynechala, ale závod na sociální sítí alespoň okomentovala. "Nemám žádnou fotku, za to mám za sebou jeden z nejvíc stresujících závodních dní! Abych v cíli brečela kvůli směsici naštvání a bolesti, to se mi dlouho nestalo," svěřila se.

 

Nikol Kučerová
Zdroj: facebook

 

"Závod se kvůli počasí nedojel a co hlavně, jet se vůbec neměl. To, co dnes předvedli pánové z FIS, Juri a tak je neomluvitelný a mohou být sakra rádi, že bylo,podle toho co vím, "jen" pár lehčích zranění. Takhle riskovat naše životy, to je fakt přes čáru," zlobila se na organizátory Kučerová.

 

 

TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.