Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.2. 2017 13:58
Skikros Špatné počasí

Organizátoři nás ohrozili, zlobí se Kučerová! Zemanová má monokl

Andrea Zemanová
Zdroj: Profimedia / facebook

Včerejší skikrosový závod Světového poháru v německém Feldbergu nikoho nešetřil. Špatné podmínky a viditelnost dokonce neumožnily odjet kvalifikaci. Do samotného závodu pak odmítla nastoupit i trojice skikrosařek. Obě české reprezentantky se naívc zranily.

Všechno odstartoval pád Kanaďanky Marielle Thompsonové, po které upadly i naše reprezentantky Andrea Zemanová a Nikol Kučerová. Obě Češky i tak do cíle dojely, a i když se další jízdy nakonec zrušily, v konečném pořadí obsadila Zemanová osmé místo a Kučerová dvanácté.

 


První jmenovaná se pak pochlubila na svém facebooku fotkou, jejíž komentář mluví za vše. "Vůbec nevím, jak jsem to poslepu dokázala, ale nakonec 8. místo! Dokonce jsem viděla i černo s hvězdičkama, ale dobře to dopadlo..další závod zejtra," napsala Zemanová ke snímku s monoklem.

 

Andrea Zemanová
Zdroj: facebook

 

Kučerová sice fotku vynechala, ale závod na sociální sítí alespoň okomentovala. "Nemám žádnou fotku, za to mám za sebou jeden z nejvíc stresujících závodních dní! Abych v cíli brečela kvůli směsici naštvání a bolesti, to se mi dlouho nestalo," svěřila se.

 

Nikol Kučerová
Zdroj: facebook

 

"Závod se kvůli počasí nedojel a co hlavně, jet se vůbec neměl. To, co dnes předvedli pánové z FIS, Juri a tak je neomluvitelný a mohou být sakra rádi, že bylo,podle toho co vím, "jen" pár lehčích zranění. Takhle riskovat naše životy, to je fakt přes čáru," zlobila se na organizátory Kučerová.

 

 

TN.cz