Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 27. 8. 2017
nova sport zápas století

ON-LINE: Je rozhodnuto. McGregor padl v desátém kole!

Floyd Mayweather a Conor McGregor
Zdroj: TN.cz

Nejsledovanější boxerský souboj historie vyhrál v desátém kole Floyd Mayweather. Ten porazil mistra smíšených bojovných umění díky technickému K.O., ale irský bojovník se držel statečně.

On-line reportáž

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather

6:52

Zápas končí v desátém kole. Mayweather vyhrál díky technickému K.O.!

6:50

Floyd Mayweather už jasně dominuje a nebylo daleko, aby zápas v devátém kole ukončil předčasně. Nadruhou stranu musíme pochválit výdrž Conora McGregora, který i přes mnoho těžkých ran stále bojuje a drží se na nohou.

6:45

V osmém kole se zápas zase trochu vyrovnal. Conor McGregor v něm převedl možná svůj nejlepší výkon v dosavadním průběhu.

Fanoušci na to čekali trpělivě až do dnešního dne. Boxerskému souboji v T-Mobile Aréně v Las Vegas přihlíželo vyprodané hlediště. Vítězem souboje mezi neporaženým boxerem a mistrem smíšených bojových soubojů se stal Floyd Mayweather, který ukončil zápas předčasně v desátém kole.

 

Skončí ta show předčasně, nebo se dočkáme dvanáctého kola? Na to před zápasem nedokázal nikdo opovědět. Diváci v Las Vegas nakonec sledovali deset kol. Právě v desátém dějství to celé ukončil Floyd Mayweather, který porazil Conora McGregora technickým knockoutem.

 


I když byla zhruba v polovině boje vidět únava ve výrazu mistra smíšených bojových umění, nutno říct, že se Conor McGregor držel statečně. Ten svém premiérovém utkání v boxu prohlásil, že bude pokračovat v UFC. Naopak čtyřicetiletý neporažený boxer Floyd Mayweather prohlásil, že se jednalo o jeho definitivně poslední představení v ringu.

TN.cz
Reklama

 

Reklama