Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 1. 2018
Tenis Otřesné

Odporný útok na českou tenistku: Vyhrožují smrtí celé její rodině!

Markéta Vondroušová
Zdroj: Profimedia

Vstup do nového roku se mladé české tenistce Markétě Vondroušové moc nepovedl. Jenže zklamání z prohry ve druhém kole turnaje v Hobartu nebylo ničím proti drsným útokům, kterých se dočkala na internetu. Urážky ji ale evidentně nerozhodily, naopak je vystavila na svůj instagramový účet.

Tři zápasy, dvě prohry. Pro 66. tenistku světového žebříčku je to neúspěšný začátek sezóny, ve které by se mohla zařadit do užší světové špičky. Její výkony jsou ale v posledních hodinách upozaděny příspěvky jejích „fanoušků“ na sociálních sítích.

 

Markéta Vondroušová
Zdroj: Instagram

 

Dá se předpokládat, že nenávistné komentáře píší především naštvaní sázkaři, kterým výsledek jejího zápasu zkazil tiket.

 

Zchladit žáhu si musel například uživatel s přezdívkou rogerbuddy, který se nemístně pustil i do tenistčiny rodiny. „Umři s celou svojí rakovinou zanesenou rodinou, ty hloupá dě*ko,“ napsal v jednom za svých nechutných vzkazů.

 

 

Bizarní příspěvek pak zplodil další jedinec, který se nejspíše pokusil přeložit své invektivy z rodného jazyka do češtiny. V jeho komentáři se tak píše: „Jsme tvoje celá rodina v prdeli, ty ku*va, kde to vypadá vta za takový výtok, že musíš dát diskvalifikaci.“

 

Vondroušová ale ukázala duševní sílu, neboť tyto komentáře zveřejnila na Instagramu s vysmátými smajlíky a ironickým poděkováním. Evidentně si tak z celé věci nedělá hlavu.

 

 

Nyní osmnáctiletá tenistka se loni posunula žebříčkem o 350 míst a je obecně považována za největší naději českého ženského tenisu. Šanci prokázat svůj nesporný talent bude mít již příští týden na Australian Open, prvním grandslamu sezony.

TN.cz