Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2016 06:42
pohřešovaný úspěšné pátrání

Nezvěstný hokejista se po týdnu našel! Pomohlo sdílení na webu

Zdroj: TV Nova

Týdenní pátrání po nezvěstném hokejistovi Lukáši Prokopovi má šťastný konec. Mladý hokejista si totiž před několika dny vyjel na kole, ale domů už se nevrátil. Večer přišla dobrá zpráva - nadaný sportovec se našel!

Prosbu o pomoc při pátrání zveřejnil v pátek večer hokejový klub ze Vsetína. Lukáš si minulou neděli vyjel na projížďku na kole, ze které se ale nevrátil - až do soboty.

 

 

Po odvysílání reportáže v Televizních novinách přišla ze vsetínského klubu dobrá zpráva. Díky tomu, že se do pátrání zapojilo mnoho lidí, se podařilo Lukáše objevit. Okolnosti zatím nejsou známy, ale všichni jsou rádi, že je mladý sportovec v pořádku.

 

 

Prokop se po angažmá ve Francii plánoval vrátit do řad soupeře, Frýdku-Místku. "Jsou chvíle, kdy rivalita musí jít stranou. Pohřešuje se obránce HC Frýdek-Místek Lukáš Prokop, v neděli se jel projet na kole a od té doby je nezvěstný. Pomozte, prosím, sdílením!" zněla úpěnlivá prosba na facebookových stránkách a na Twitteru vsetínského klubu.

 

 

Brzy pětadvacetiletý obránce začal svoji kariéru ve Vítkovicích. Pak působil v Porubě a právě Frýdku-Místku, kam se měl nyní vrátit. Místo toho je po něm vyhlášeno celorepublikové pátrání.

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.5. | 13:34 destructik
35
To je pohřešovaný dost dlouho od neděle . Pokud měl nehodu na odlehlém místě ...
14.5. | 20:24 pichav
-35
ZMIZET BY MELI VSECHNY HOKEJKY A KOPACKY !!! JSOU TO ZBYTECNI LIDE !!!
15.5. | 18:39 Vojta Také
3
Náhlasit nevhodný komentář
Zpráva o ničem, když nenapíšou, kde vlastně byl.
15.5. | 09:15 vechtr-z-protivina
22
Náhlasit nevhodný komentář
Co to je za povahu, když týden nedá vědět rodině, kde je a ta se o něj strachuje. Ale jak říkám nevíme kde byl, tak to by bylo podstatné vysvětlit!! A jestli vážně někde flámoval, tak by zasloužil pár facek, ránu do čenichu a pětadvacet na holou.
15.5. | 09:12 vechtr-z-protivina
17
Náhlasit nevhodný komentář
Tak by mne zajímalo, kde asi byl. To napsáno nebylo. Vysíleného a hladového v lese ho asi nenašli. Tak jen doufám, že nebyl týden v lihu u některého povedeného kámoše z branže či v náručí povětrné děvy v jejím pelechu neřesti. To se u lidí tohoto "sportovního" ražení dost často děje.
14.5. | 20:24 pichav
-35
Náhlasit nevhodný komentář
ZMIZET BY MELI VSECHNY HOKEJKY A KOPACKY !!! JSOU TO ZBYTECNI LIDE !!!
14.5. | 17:37 Veronika Kubešová
15
Náhlasit nevhodný komentář
Modlím se, aby ses Lukino vrátil v pořádku domů! I kdyz vim, ze kazdou hodinu šance klesá, budu v to verit a doufat do posledni chvíle!
14.5. | 13:34 destructik
35
Náhlasit nevhodný komentář
To je pohřešovaný dost dlouho od neděle . Pokud měl nehodu na odlehlém místě např. v lese tak to nejsou moc velké šance na pozitivní zprávy . V dnešní době je jízda na kole dost riskantní , po lese čtyřkolky a motorky a na silnicích psychopati .