Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2017 07:09
zpověď telefonát

Ochotská vrací úder! Prozradila, jak to teď vlastně mají s Rosolem

Rosol a Ochotská
Zdroj: Profimedia

Nějakou dobu už žijí manželé Lukáš Rosol a Michaela Ochotská odděleně. Zatímco tenista na nic nečekal a na veřejnosti se bez okolků ukazoval s milenkou Anetou, Ochotská se před veřejností spíše skrývala a pečovala o malého syna. Deník Blesk však získal exkluzivní vyjádření bývalé moderátorky, která poodkryla detaily rozpadajícího se manželství!

Tenista novou známost nikterak neskrýval. Evidentně mu krachující manželství vrásky na čele nedělalo a s milenkou Anetou Znamenáčkovou chodil na kafíčka a procházky po Praze.

 

 

Rosolovi se ale nelíbilo, že on i jeho nová známost jsou středem pozornosti a tak neváhal a veřejně si posteskl.

 

"Chtěl bych všem oznámit, že s manželkou už spolu nějakou dobu nežijeme společně a neustálý stres a hádky nás donutily zkusit to jeden bez druhého. Ocenil bych, kdybyste respektovali soukromí nás obou a nechali nás vše vyřešit tak, jak budeme chtít my. V každém případě by si měl každý zamést před vlastním prahem a nesoudit ostatní,“ napsal tehdy na svém facebooku.

 

 

To Míša byla se synem u svých rodičů a nejspíš přemýšlela, kde se stala chyba. Na veřejnosti se neukazovala, proč taky. Deník Blesk však bývalou moderátorku kontaktoval a zjistil, jak spolu momentálně fungují.

 

 

"Dál fungujeme jako máma a táta. Voláme si každý den, Lukášovi posílám fotky malého. Víc to nechci komentovat. Sama nevím, co bych k tomu řekla... Uvidíme, jak všechno dopadne,“ dodala dvaatřicetiletá Ochotská.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

U Lukáše Rosola už milenka Aneta bydlí! Co k celé kauze Rosol řekl a co vzkázal lidem, co ho odsuzují?

Míša Ochotská se obklopila léky! Může za to napjatý vztah s Lukášem Rosolem?

mm TN.cz