Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 12. 2017
Zase šťastná Láska

Ochotská ukázala nového přítele: Fotbalista Hála to ale není! FOTO

Michaela Ochotská má nového přítele
Zdroj: Instagram
Michaela Ochotská má nového přítele

Lukáš Rosol se s bývalou moderátorkou Michaelou Ochotskou rozešel zhruba v květnu. Od té doby byl český tenista viděn po boku nové ženy a ani Ochotská dlouho sama nezůstala. Mluvilo se o tom, že randí s fotbalistou Olomouce Martinem Hálou. Všechno je ale prý jinak.

Ochotská se s Hálou nikdy nevyfotili společně. Přesto některé snímky na jejich sociálních sítích evokovaly dojem, že spolu právě oni dva randí. Podle informací eXtra.cz je ale všechno jinak.

 

 

Partnerem Michaely Ochotské je prý někdo úplně jiný. O koho se jedná, to však nikdo neví. Bývalá moderátorka s novým objevem trávila i minulou neděli na vánočních trzích. A ukázala ho, vyfotili se spolu. Tvář tajemného neznámého ale zase zůstala skryta. 

 

Michaela Ochotská má nového přítele
Zdroj: Instagram Michaela Ochotská má nového přítele

 

A také fanoušci a známí Michaely Ochotské se ptají: „Není škoda ho schovávat?“ zní jeden z komentářů pod fotkou. Když si pak Ochotská přidala další snímek na sociální síť, na kterém drží 101 růží ke svým narozeninám, zřejmě od neznámého ctitele, naráželo se opět na nového přítele. „Vše nejlepší a konečně fajn chlapa,“ přeje jí další fanynka.

lju TN.cz