Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2017 15:49
to není chlap názor lidu

Ochotská pečuje o dítě, Rosol o milenku! Je to hnus, myslí si lidé

Rosol a Ochotská
Zdroj: Profimedia

V pondělí spatřily světlo světa fotografie, na kterých byl zachycen tenista Lukáš Rosol při procházce Prahou po boku s jinou ženou. Zatímco jeho manželka Michaela Ochotská doma pečuje o jejich syna Andrého, tenista si užívá chvíle s milenkou. Veřejnost má v tomto případě jasno!

Před rokem a půl se brali a byla to velká láska. Rosol už měl sice za sebou jedno nepovedené manželství s atletkou Denisou Rosolovou, ale to už je minulost.

On si našel Michaelu Ochotskou a Denisa našeho hvězdného desetibojaře Adama Sebastiana Helceleta.
 

Rosolovi s Ochotskou se v lednu 2015 narodil syn André a v červenci téhož roku proběhla i veselka. Prostě pohoda. Jenže po čase to nejspíš začalo u Rosolových skřípat a na konci loňského prosince, se bývalá televizní moderátorka od aktuálně zraněného tenisty odstěhovala. Vzala syna, psa a šup k rodičům do Nupak.

Proběhly Vánoce, které však manželé strávili společně, ale na Tři krále už si Rosol vykračoval s milenkou v centru Prahy! To si tedy rychle našel náhradu, shodují se lidé na sociálních sítích. A chudák Míša je doma a stará se o dítě, přidávají se další.

Názory lidí na facebooku
Zdroj: facebook.com

Veřejnost ale nemůže přijít na jméno ani Rosolově nové známosti, fitness trenérce Anetě Znamenáčkové.  

Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská
Zdroj: facebook Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská

 

 

Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská
Zdroj: facebook Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská

Co se mezi hvězdným párem skutečně stalo a jaký byl důvod k tomu, že se Míša odstěhovala a Lukáš našel novou známost, vědí jen oni dva. Nic to ale nemění na faktu, že chlap, co opustí ženskou s malým dítětem, není zrovna gentleman.

mm TN.cz

Diskuze

11.1. | 05:55 adnachiel
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím, proč někdo odsuzuje Rosola. Chybu udělal, když si ji vzal. Takže dalo se očekávat, že to dlouho nevydrží. Akorát teď bude platit jako mourovatej. Zlatokopka dosáhla, čeho chtěla. Teď bude lovit dalšího pracháče. Chudák André.
10.1. | 14:01 josefvyskoc
13
Náhlasit nevhodný komentář
sbalila si saky paky a nabrala smer Nupaky...