Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.1. 2017 15:49
to není chlap názor lidu

Ochotská pečuje o dítě, Rosol o milenku! Je to hnus, myslí si lidé

Rosol a Ochotská
Zdroj: Profimedia

V pondělí spatřily světlo světa fotografie, na kterých byl zachycen tenista Lukáš Rosol při procházce Prahou po boku s jinou ženou. Zatímco jeho manželka Michaela Ochotská doma pečuje o jejich syna Andrého, tenista si užívá chvíle s milenkou. Veřejnost má v tomto případě jasno!

Před rokem a půl se brali a byla to velká láska. Rosol už měl sice za sebou jedno nepovedené manželství s atletkou Denisou Rosolovou, ale to už je minulost.

On si našel Michaelu Ochotskou a Denisa našeho hvězdného desetibojaře Adama Sebastiana Helceleta.
 

Rosolovi s Ochotskou se v lednu 2015 narodil syn André a v červenci téhož roku proběhla i veselka. Prostě pohoda. Jenže po čase to nejspíš začalo u Rosolových skřípat a na konci loňského prosince, se bývalá televizní moderátorka od aktuálně zraněného tenisty odstěhovala. Vzala syna, psa a šup k rodičům do Nupak.

Proběhly Vánoce, které však manželé strávili společně, ale na Tři krále už si Rosol vykračoval s milenkou v centru Prahy! To si tedy rychle našel náhradu, shodují se lidé na sociálních sítích. A chudák Míša je doma a stará se o dítě, přidávají se další.

Názory lidí na facebooku
Zdroj: facebook.com

Veřejnost ale nemůže přijít na jméno ani Rosolově nové známosti, fitness trenérce Anetě Znamenáčkové.  

Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská
Zdroj: facebook Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská

 

 

Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská
Zdroj: facebook Vzkazy na facebooku ke vztahu Rosol vs. Ochotská

Co se mezi hvězdným párem skutečně stalo a jaký byl důvod k tomu, že se Míša odstěhovala a Lukáš našel novou známost, vědí jen oni dva. Nic to ale nemění na faktu, že chlap, co opustí ženskou s malým dítětem, není zrovna gentleman.

mm TN.cz