Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 16:09
Exotika vystavila se

FOTO: Ochotská nahoře bez! Chce snad naštvat tenistu Rosola?

Michaela Ochotská, Lukáš Rosol a syn Andreas
Zdroj: Profimedia

Michaela Ochotská, stále ještě manželka české tenisové hvězdy Lukáše Rosola, ukázala své sexy tělo v plavkách, tedy spíše v jejich spodním dílu. Podprsenku totiž neváhala odložit stranou. Chtěla tak přitáhnout tenistovu pozornost, nebo naopak nalákat čerstvé maso?

Pro bývalou televizní moderátorku Michaelu Ochotskou je vztah s tatínkem malého Andrease zřejmě minulostí, přesto na svém Instagramu vystavila fotku nahoře bez a jako jeden z hashtagů použila "zpátky v čase". Má to snad být signál pro Lukáše, že ještě není všem dnům konec? Ať tak, či jinak, fotka vzbudila neuvěřitelný ohlas a Michaela nasbírala přes tisíc lajků během pár hodin.

 

Michaela Ochotská
Zdroj: Instagram

 

Minulý rok v prosinci se objevily první spekulace o tom, že čtyřletý vztah Lukáše Rosola a Michaely Ochotské se rozpadá. Letos v zimě se to potvrdilo. Jaká byla příčina? Míša se i se synem po opakovaných hádkách odstěhovala k rodičům, tenista si však okamžitě našel náhradu. I přesto, že vztah s milenkou skončil stejně rychle jako začal, manželství už se obnovit nepodařilo.

nce TN.cz