Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 11. 2017
sport a vztahy to je podívaná

Ochotská dráždí fanoušky rudými ňadry: Rosole, o tohle jsi přišel!

Rosol a Ochotská
Zdroj: Profimedia

Rozchod slavného páru Lukáše Rosola a Michaely Ochotské už je minulostí a oba dva žijí po svém. Zatímco tenista randí se čtyřiadvacetiletou milenkou, Ochotská se v létě těšila ze společnosti ligového fotbalisty. Půvabná Míša navíc pravidelně ukazuje, o jaké krásné tělo Rosol přišel!

Bývalá moderátorka má slabost pro sportovce a tak se po tenistovi Rosolovi dala dohromady s fotbalistou Martinem Hálou z prvoligové Olomouce.

 

Rosol ale také nelenil a rozpad manželství se snaží vyhnat z hlavy novou přítelkyní, která podle jeho slov rozumí nejen jemu, ale i tenisu.

 

 

"Ona hrávala dříve taky tenis, takže tomu taky rozumí a ví přesně, kdy má fandit a jak mě má podporovat. To se mi na ní líbí a jsme na jedné vlně," pochvaloval si Rosol svoji milovanou.

 

17

GALERIE: Lukáš Rosol a Petra Kubinová

Zdroj: Instagram

Lukáš Rosol a Petra Kubinová - 4

Hodnocení:

 

Otázkou zůstává, jestli v současnosti 195. hráč světa ví, jak to Míše v posledních měsících neuvěřitelně sluší a jak svůdná dokáže být. Podívejte se na její nejnovější fotku...

 

Michaela Ochotská
Zdroj: Instagram

 

Každopádně, tohle perfektní tělo už patří někomu jinému a Rosol si tak může maximálně drbat hlavu, co mu proklouzlo mezi prsty.

mm TN.cz