Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 30.6. 2017 09:56
Tenis Jela na červenou

Venus Williamsová má problém: Zavinila nehodu, zemřel člověk!

Venus Williamsová
Zdroj: Profimedia
Venus Williamsová

Tenisová legenda Venus Williamsová má velký problém. Zavinila totiž autonehodu, která se stala už 9. června, ale na povrch vyplulo vše až teď. Sedmatřicetiletá Američanka prý jela na křižovatce na červenou, zemřel při tom osmasedmdesátiletý muž.

Je to hlavní zpráva na většině zahraničních webů. Venus Williamsová, americká tenistka, způsobila nehodu. Sama vyvázla bez zranění, ale těžce zranila spolujezdce ve druhém autě. Tím byl jistý Jerome Barson (78), který po dvou týdnech pobytu v nemocnici svým zraněním podlehl. Manželka zesnulého muže, která vůz řídila, utrpěla zranění hlavy.

 

 

Podle některých svědků jela Williamsová na křižovatce přes červenou. Havárie se stala v Palm Beach Gardens na Floridě. Vyšetřování stále probíhá a na pětinásobnou vítězku Wimbledonu zatím nebylo vzneseno žádné obvinění. Policie zároveň potvrdila, že nebyly nalezeny žádné důkazy o tom, že by Venus Williamsová před jízdou užila drogy či alkohol, ani že by během srážky telefonovala.
 

 

Sama tenistka však uvádí, že jela na zelenou, červená prý padla až v době, kdy byla na křižovatce uvízlá v koloně a narazilo do jejího vozu jiné vozidlo, ve kterém byl později zesnulý pasažér. Řidička druhého vozu pak vyšetřovatelům řekla, že se blížila ke křižovatce, když na semaforu naskočila zelená. Nedokázala však zastavit včas před autem Williamsové a z boku do něj nabourala. Dál je však celá údálost předmětem vyšetřování.

 

 

 

Vše by mohlo mít velmi negativní dopad na výkon Williamsové na blížícím se Wimbledonu, který začíná už 3. července. "Paní Williamsová jela přes křižovatku na zelenou. Je z té nehody velmi nešťastná a vyjadřuje nehlubší soustrast rodině," uvedl právník Venus.

lju TN.cz