Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2017
Boj o život V umělém spánku

Obří kulturista dojel na steroidy: Ještě žije, tvrdí jeho sexy bývalka!

Rich Piana
Zdroj: Instagram
Rich Piana

Rich Piana, jeden z nejznámějších světových kulturistů, je podle zahraničních médií ve velmi vážném stavu. Přes 120 kilogramů vážící pořízek se měl předávkovat steroidy a zhroutit se, teď je v nemocnici. Jeho bývalá manželka Chanel v těchto těžkých dnech požádala fanoušky o podporu.

Život šestačtyřicetileté legendy kulturistiky, rodáka z Kalifornie Riche Piany, je ohrožen. Loni otevřeně přiznal, že užívá steroidy a na to podle TMZ Sports doplatil. V tomto týdnu se kvůli předávkování steroidy zhroutil doma v koupelně. I když ho jeho půvabná bývalá manželka Chanel rychle našla, kvůli tomu, že Piana vážil přes 120 kilogramů, mu příliš pomoci nemohla.

 


Do domu tak rychle zavolala lékaře, kteří kulturistu převezli do nemocnice. "Chci, aby bylo jasné, že je Rich stále živý. Všechny vás prosím, myslete na něj v pozitivním duchu a modlete se za něj," napsala Chanel poté, co se začaly na internetu objevovat informace o tom, že Piana zemřel.

 

Rich Piana se svou bývalou manželkou
Zdroj: Instagram Rich Piana se svou bývalou manželkou

 
Rich Piana je stále v kómatu a leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Policie v domě našla dvacet lahviček se steroidy a ihned je zabavila. Teď bude podrobněji zkoumat jejich obsah.

 


Až loni Piana mluvil o tom, co se skrývá za jeho vypracovanou postavou, která je na první pohled doslova nadlidská. Svalnatý Američan se sice kulturistice věnoval od 11 let, ale už dlouhé roky užíval steroidy, jedl devětkrát denně a cvičil tak moc, že by to podle odborníků nadprůměrný sportovec silově dlouhodobě nevydržel.

 

Rich Piana
Zdroj: Instagram Rich Piana
 


Do povědomí se dostal díky svým obřím svalům a aktivnímu vystupování na sociálních sítích. Proto věděl, že má vůči svým fanouškům jistou zodpovědnost. "Pokud to není nevyhnutelné, steroidy nepoužívejte a cvičte přirozeně. Není důvod používat steroidy za každou cenu, jen tím ubližujete tělu a také sami sobě," uvedl nedávno Piana na sociálních sítích. Teď sám ví, jakou měl pravdu.

 

Vizitka Riche Piany:


Věk: 45 let
Výška: 185 cm
Váha: 122 kg (soutěžní) a 131 kg (mimo sezonu)
Váhy: Bench Press: 225 kg, Dřepy: 265 kg, Mrtvý tah: 265 kg, bicepsových zdvih obouruční činkou 125 kg

lju TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

13.8. | 07:50 Lucie Furmanová-Kudláčková
6
Velké svaly,ale mozek jako hrášek..vylízanec
12.8. | 21:48 Miroslav Hanko
3
No to je humáč!!!
13.8. | 19:37 optimas
4
Náhlasit nevhodný komentář
kre-mel no a co že o něm slyšíme poprvé, ale nám stačí to že se předávkoval steroidy. Tím ma v hlavě howno. Kdyby cvičil od 11 jak říkáš tak by nepotřeboval steroidy. takže je to totální bezmozek jako ty. On možná umí přemýšlet než něco vypustí, ale ty rozhodně ne, chudáku
13.8. | 16:55 kre-mel
3
Náhlasit nevhodný komentář
Všeci tu o něm slyšíte po 1. kur...a, nic o něm nevíte vy pí...e, a to co tu z vás leze, z toho je mi zle... Rich na sobě dře od 11ti let... Dnes je to byznysmen, nejen díky objemu, ale díky tomu že umí přemýšlet než něco vypustí z držky... což vy jak to tu čtu tak neumíte nikdo debili skurv...ní
13.8. | 07:50 Lucie Furmanová-Kudláčková
6
Náhlasit nevhodný komentář
Velké svaly,ale mozek jako hrášek..vylízanec
12.8. | 21:48 Miroslav Hanko
3
Náhlasit nevhodný komentář
No to je humáč!!!
12.8. | 20:27 Roman Skala
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý
12.8. | 19:22 sany1
Komentář je nevhodný a automaticky skrytý