Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.2. 2016 13:21
přestup půjde za mourinhem?

Obránce John Terry v Chelsea končí! Prozradil to jeho spoluhráč

John Terry
Zdroj: profimedia.cz

Stálice a ikona londýnské Chelsea, obránce John Terry si zřejmě bude muset najít nové angažmá. Podle jeho spoluhráče Williana mu totiž vedení Blues neprodlouží smlouvu, která anglickému reprezentantovi vyprší na konci této sezony.

Terry patří k "tvrdému jádru" hráčů, kteří z Chelsea zažili úspěchy, ale i prohry. V londýnském velkoklubu působí od roku 1998 a ví se o něm, že patřil k nejlepším kamarádům brankáře Petra Čecha se kterým v Chelsea působili společně.

 

 

Smlouva pětatřicetiletému obránci vyprší letos v červnu a sám hráč si několikrát posteskl, že mu vedení nenabídlo její prodloužení.

 

Brazilský spoluhráč Willian deníku Squawka prozradil, že klub Terrymu prodloužit ani nehodlá.

 

"Myslím, že on by určitě rád dál hrál v Chelsea ale nevypadá to, že by mu vedení mělo kontrakt prodloužit," řekl Willian.

 

Terry se ale na fotbalový důchod určitě necítí. V souvislosti s koncem v Chelsea se spekulovalo, že by mohl zamířit za oceán, protože na ostrovech by prý za jiný klub nastupovat nechtěl. Rozhodnutí ale možná přehodnotí, protože José Mourinho bude v Manchesteru United potřebovat zpevnit zadní řady.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama